E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08

Antalya – Kas – Olympos

15 Gün / 14 Gece
(Gruplar için)

Antalya Havaalanından Antalya Yat Limanına transfer
1.Gece Antalya Yat Limanında konaklanmaktadır.

İkinci gün kahvaltı sonrası demir alınır Kemer Ayışığı Koyunda öğle yemeği – Olympos Plajında yüzme molası ve gezinti – Adrasanda akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

Sabah erkenden yola çıkılır ve kahvaltı Andriake Limanında verilir. Arzu edenler Demre şehir turuna Noel Baba Kilisesi ve Kaya Mezarlarını görmek için katılırlar, tur dönüşü öğle yemeği ve Korsan Magarasında yüzme molası verilir.

Gökkaya koyu: Bu koyda su sporları yapılabilir. Akşam yemeğinden sonra da ulaşımı yalnız denizden mümkün olan Disko Smugglers Inn de eğlence ve geceleme (3.Gece).

Kahvaltı sonrası batık şehir Kekova – Simena Kalesinde gezinti ve öğle yemeği – Ücagiz / Teimussada akşam yemeği ve geceleme (4.Gece).

Akvaryum Koyunda kahvaltı – Ufakderede öğle yemeği Limanağzında yüzme molası – Kaş Yat Limanında akşam yemeği ve geceleme (5.Gece).

Kahvaltı sonrası Yunan adası Meis karşısındaki küçük adalarda yüzme molası – Tersane Koyunda öğle yemeği – Sicak Koyundan Aperlai Koyuna yürüyüş, akşam yemeği ve geceleme (6.Gece).

Kahvaltı sonrası Karaloz Koyunda öğle yemeği – Kiliseli Adada yüzme, akşam yemeği ve geceleme (7.Gece).

Kahvaltı sonrası Andriake Limanından Olymposa transfer yapılır.

Olympos Türkmen Pansiyonda sizi 7 günlük harika bir tatil beklemektedir. Toplam tatil programının 15. günde kahvaltı sonrası Antalya Havaalanına transfer yapılır.

Fiyatlar için lütfen Yat kiralama Bölümümüzü incelyiniz.