E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08 - 0533 513 51 16

Nis- May: 300 €
Haz: 380 €
Tem: 500 €
Ağus: 500 €
Eylül: 500 €
Ekim: 380 €

antalya – Kekova – Antalya
8 Gün / 7 Gece

ANTALYA – KEKOVA – ANTALYA
1. Gün: Antalya veya Kemer
Antalya Marina veya Kemer Marina’da saat 15:30′ dan itibaren teknelerinize yerleşebilirsiniz. Servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Marina’da yapılır.

2. Gün: Olympos – Adrasan
Siz kahvaltınızı yaparken, tur ve tekne ile ilgili bilgiler verilir. Kahvaltıdan sonra Olympos Antik şehrine hareket edilir. Öğle yemeği Olympos’ta verildikten sonra akşam yemeği ve geceleme için Adrasan Çavuş Koyu’na gidilir.

3. Gün: Demre – Gökkaya
Erken saatlerde demir alan teknemiz Demre’ye ulaşır. Demre’de kahvaltının ardından Bizans Dönemi’nde yaşayan çocukların, yoksulların ve gemicilerin koruyucusu sayılan Piskopos Noel Baba ve bir Likya kenti olan Myra Harabeleri gezisine katılabilirsiniz. Bu opsiyonlu kara turundan sonra hareket eden yatımız Gökkaya Koyu’na ulaşır. Akşam yemeği ve geceleme için demirleme bu koyda yapılır.

4. Gün: Tersane – Üçağız
Sabah kahvaltıdan sonra Batık Şehir’in üzerinden seyre çıkılır. Öğle yemeği ve yüzme molası Tersane Koyu’nda verilir. Akşam yemeği ve geceleme için Üçağız’a demirlenir. Arzu edilirse opsiyonlu olarak düzenlenen Kaş-Saklıkent gezisine iştirak edebilirsiniz.

5. Gün: Simena – Kekova
Üç Ağız Koyu’nda yapılan kahvaltının ardından, Kekova Adası’nın karşısında, Kale Köyü’nün hemen arkasındaki tepe ve onun yamaçlarında kurulu, 300 kişilik tiyatro kalıntıları ve Ceneviz Kalesi bulunan Simena’yı gezme imkanını değerlendirebilirsiniz.
Akşam yemeği ve geceleme Kekova’da yapılır.

6. Gün: Ceneviz Limanı – Phaselis
Kahvaltıdan sonra Porto Ceneviz’e hareket. Akşam yemeği ve geceleme Phaselis koyunda.

7. Gün: Alacasu – Kemer
Kahvaltının ardından hareket ve Alacasu Koyu’na demirleme. Yüzme molası ve öğle yemeği burada verilir. 5 Çayı için Ayışığı Koyu’na hareket edilir. Akşam yemeği ve geceleme Kemer veya Antalya Limanı’nda yapılır.

8. Gün: Antalya veya Kemer
Kahvaltıdan sonra, 10.30’a kadar tekneden ayrılabilirsiniz.

Tura dahil olanlar: Yatta konaklamalar – kahvaltılar – öğle yemekleri ve akşam yamekleri

Kaptanınız deniz ve hava koşulları doğrultusunda, konukların emniyeti ve rahatı için tur programında değişiklikler yapabilir.

Fiyatlar 2 kişilik kamarada 1 kişi , 1 hafta tam pansiyon konaklama esasına göre hazırlanmıştır ve EURO cinsindendir.

Single Supplement %75.