E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08 - 0533 513 51 16

Nis- May: 350 €
Haz: 395 €
Tem: 490 €
Ağus: 490 €
Eylül: 490 €
Ekim: 395 €

Nostaljik Galantus

Yatı ile

Kabin Yolculuğu

Fethiye – Ekincik – Fethiye

( 8 Gün / 7 Gece )

Cumartesi günleri saat 15.00 itibari ile yata biniş

Pazar günleri kahvaltı sonrası yat kalkışı

Yat Galantus

1. Gün cumartesi : Saat 15.00′ den sonra yata biniş tanışma, akşam yemegi ve Fethiye Yat Limanında geceleme (İlk gece).

2. Gün pazar: Kahvaltı sonrası Kleopatra Koyunda yüzme molası ve öğle yemeği verilir – Aga Limanında akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

3. Gün pazartesi: Sabah erkenden Ekincik Koyuna hareket edilir. Kahvaltı sonrası küçük balıkçı teknesi ile Dalyana günlük tur düzenlenir ve akşam yata dönülür. Ekincik Koyunda akşam yemeği ve geceleme (3.Gece).

4. Gün salı: Kahvaltı sonrası Domuz Adasında öğle yemeği – Merdivenli magarada yüzme molası – Binlik Koyunda akşam yemeği ve geceleme (4.Gece).

5. Gün çarşamaba: Kahvaltı sonrası – Bedri Rahmi Koyunda öğle yemeği, yüzme molası – Göcek Yat Limanında akşam yemeği ve geceleme (5.Gece).

6. Gün perşembe: Kahvaltı sonrası Ölüdenizde öğle yemeği – Santi Nikolas Adasında yüzme, gezinti, akşam yemeği ve geceleme (6.Gece).

7. Gün cuma: Kahvaltı sonrası Tarzan Koyunda öğle yemeği. Akşama doğru Fethiye Yat Limanına giriş. Akşam yemeği ve geceleme (7.Gece).

8.Gün cumartesi: Kahvaltı sonrası yattan ayrılış.

Fiatlara Kahvaltılar, öğle yemekleri, akşam yemekleri, meyveler, soft icecekler (Cola, Fanta, Soda, Sprayt, Bira, Sarap) dahil olup Saat 10.00 – 23.00 saatleri arasi limitsiz bu saatler dışında ekstra ücrete tabidir.
Lokal icecekler (rakı, Cin, Votka ve ithal içecekler) ekstra olup fiata dahil degildir.

Fiyatlar + KDV’dir.

Kaptanınız hava şartlarına göre tur pogramında degişiklik yapabilir.