E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08 - 0533 513 51 16

Nis- May: 220 €
Haz: 220 €
Tem: 260 €
Ağus: 280 €
Eylül: 260 €
Ekim: 220 €

Fethiye’den – Olimpos’a

4 Gün / 3 Gece Kabin Yolculuğu

Her Salı – Perşembe ve Cumartesi günleri

Hareket Saati: 10.30

1.Gün: Sabah saat 9.30’dan sonra Fethiye ofisimizde buluşma ve formalite işlemleri bitirildikten sonra yata biniş. Rezervasyonlu bütün yolcular gelip tüm işlemler bitirildikten ve Liman başkanlığından da çıkış alındıktan ve sonra yakşaşık saat 10 – 11.00 arasında hareket edilir. Öğle yemeği ve denize girmek için Ölüdeniz’e gidilir. Rezervasyonlu yamaç paraşütü yapacak yolcular buradan alınarak yamaç paraşütü yaparlar (yattan transfer ücretsiz olup uçuş ücretini yolcular kendileri öderler). Adada gezinti akşam yemeği ve geceleme için tarihi Santi Nicholas adasına geçilir.Yamaç paraşütü yapmaya giden yolcular ise geç kalmışlar ise uçtuktan sonra buraya getirilirler (1.Gece).

2.Gün: Sabah çok erken güneş doğmadan St Nicholas adasından demir alınır ve 3 – 4 saat gibi uzun bir yolculuktan sonra Kalkan yakınındaki Fırnaz koyuna varılır. Kahvaltı denize girme molasından sonra Kaş’a hareket edilir. Kaş yat limanında öğle yemeği alışveriş ve ikmal, İç Sıçak koyu’nda yüzme molası akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

3.Gün: Kahvaltı ve yüzme molasından sora Batık şehir Kekova’ya hareket edilir. Kekova adasında durmak yasaktır onun için yat yavaş olarak ada yakınından geçerken yarısı deniz kenarında yarısı deniz içinde kalmış Likya harabeleri seyredilir. Ve hemen ada karşısında bulunan antik Simena köyüne geçilerek öğle yemeği verilir ve kaleye gezinti yapılır. Yemekten sonra Korsan mağarası gösterilerek Gökkaya koyuna geçilir. Burada denize girilebilir, ücret karşılığı su sporları da yapılabilir. Akşam yemeğinden sonra ise arzu eden yolcular sadece yat yolcularının gidebileceği Disco Smugglers Inn de eğlenebilirler. Disco ya gidiş ve dönüş disconun servisi tarafından ücretsiz yapılır (3.Gece).

4.Gün: Kahvaltı sonrası Demre Çayağzı mevkiinde Andriake limanında alargaya demir atılır ve Sabah saat 10 da yat turumuz tamamlanmış olur. Fethiye’ye geri dönecek veya Antalya’ya gidecek yolcuların Demre Otogarına kadar transferleri ücretsiz olarak yapılır. Otobüs ücretlerini yolcular kendileri öderler. Olimpos’a gidecek yolcular ise Çağağzında hazır bekleyen minübüs ile Olimpos’a taşınırlar. Yolda arzu edilir ise müze girişleri kendileri öemek üzere Myra, Antik Tiyatrosu, Kaya Mezarları ve Noel baba Kilisesine de uğranarak ,öğlenden sonra saat 3-4 sıralarında Olimpos’a varılır.

Tura Kahvaltılar, öğle, akşam yemekleri ve meyveler dahildir. İçecekler hariçtir. Yolcular tüm içeceklerini yattan tedarik edebilirler.

Not: Kaptanınız hava şartlarına göre tur programlarında degişiklik yapabilir.