E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08 - 0533 513 51 16

Nis- May: 300 €
Haz: 375 €
Tem: 450 €
Ağus: 450 €
Eylül: 450 €
Ekim: 375 €

Göcek – Fethiye – Göcek

8 Gün / 7 Gece

1.Gün: Saat 15’ ten sonra göcek yat limanında buluşma. Yolcuların geliş saatlerine göre ve formalite işlemleri bitirildikten sonra e ilk gece Göcek Limanı veya Zeytinli Ada’dadır. (1.Gece).

2.Gün: Kahvaltı sonrası hareket edilerek domuz adasına geçilir, öğle yemeğinden sonra kleopatra hamamı arkasındaki binlik koyu veya ağa limanına gecilir 5 çayı akşam yemegi ve geceleme (2.Gece).

3.Gün: Kahvaltı sonrası hareketle Kelebekler vadisinde yüzme molası verilir. Öğle yemegi ve yüzme molası mersinli koyunda veya soğuksuda verilir. Akşam yemeği ve geceleme St Nicholas adasında verlir (3.Gece).

4.Gün: Sabah erken hareketle, Tarzan koyunda öğle yemeği yüzme molası verilir. Yemekten sonra saat 14 sıralarında Fethiye yat limanına giriş yapılır. Fethiyeyi gezmek isteyen yolcularımız fethiyeyi gezerler akşam yemeği ve geceleme Fethiye yat limanındadır. (4.Gece).

5.Gün: Kahvaltı sonrası Fethiye limanından hareket edilir. Yüzme molası için Kelebekler vadisine gidilir. Öğle yemeği ve yüzme molası Ölüdenizde verilir ve yine gezinti ve akşam yemegi ve geceleme için St. Nicholas adasına geçilir (5.Gece).

6.Gün: Kahvaltıdan sonra erken hareketle, Merdivenli mağara koyu veya Kleopatra hamamı koyunda demirleme yüzme molası gezinti ve öğle yemeğinden sonra Bedri Rahmi koyunda 5 çayı yüzme akşamyemeği ve geceleme. (6.Gece).

7.Gün: Kahvaltidan sonra Yassicalar adasina hareket, öğle yemeginden sonra Göcek adasında Akşam yemegi ve geceleme. (7.Gece).

8.Gün: Kahvaltidan sonra Göcek yat limanına giriş ve yattan ayrılış.

Tura Kahvaltılar, öğle, akşam yemekleri ve meyveler dahildir. İçecekler hariçtir. Yolcular tüm içeceklerini yattan tedarik edebilirler.

Not: Kaptanınız hava şartlarına göre tur programlarında degişiklik yapabilir