E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08 - 0533 513 51 16

Nis- May: 350 €
Haz: 400 €
Tem: 450 €
Ağus: 450 €
Eylül: 450 €
Ekim: 400 €

8 Gün / 7 Gece

1.GÜN : Marmaris
Marmarise varış ve Marmaris yat limanına transfer. Hemen yanı başınızdaki Barlar sokağı gece gezilebilir. Teknede akşam yemeği ve geceleme. İlk gün teknede servis Akşam yemeği ile başlar
2.GÜN: Ekincik
Kahvaltı sonrası rehber tarafından verilecek info sonrası Ekincik koyuna doğru hareket. Öğle yemeği burada alınacak. Bu koyda aktivite olarak (extra) Dalyan turumuz bulunmaktadır. Dalyan nehrinde gezi, kaya mezarları, çamur banyosu ve meşhur iz tuzu plajında mola. Akşam tekneye dönüş geceleme ekincik koyunda.
3.GÜN: Ağalimanı – Batık Hamam – Kızılada
Kaptanınız sizler uyanmadan sabah rüzgarında faydalanmak için Dişbilmez burnunu aşacaktır. Bu bölge şanslı iseniz yunusları görebilirsiniz. Kahvaltı Tersane Adasında, daha sonra eşiz güzellikteki batık hamam ziyareti, Geceleme Kızıl Adada
4.GÜN: Fethiye
Sabah erkenden Fethiye limanına giriş. Teknenin su ve kumanya takviyesi için limanda konaklama. Opsiyonel (extra) olarak Fethiye de jeep safari turumuz vardır.Sabah kahvaltı sonrası jeepler ile alınış, Saklıkent ve Tlos’ı görme imkanı, öğle yemeği dahil bu turda, nehirde çamur banyosu halı kooperatifi ziyareti. Akşam yemeği teknede ve geceleme Fethiye Limanında.
5.GÜN: Göcek Adası – Yassıca
Kahvaltı sonrası Fethiye limanından ayrılış ve Göcek adasına doğru hareket, yüzme molaları sonrası yassıca adalarına uğruyoruz,Bu bölgede kristal temizliğindeki sularda snorkel ile yüzülebilir.
6.GÜN: Bedri Rahmi – Sarsala – Ağalimanı
Kahvaltı sonrası ünlü ressam dan adını almış eşsiz güzellikteki Bedri Rahmi koyu ve Sarsala. Öğlenden sonra Aga limanı, Geceleme bu koyda olacak.
7.GÜN: Kadırga – Cennet Adası
Kahvaltı sonrası erkenden hava durumuna göre Kadırga burnununa doğru hareket, koylarda yüzme molası Cennet adası civarında 5 çayı molası ve Marmaris limanına giriş, Geceleme Marmaris limanında
8.GÜN:
Kahvaltı sonrası transferiniz için hazırlanıp, tekneden ayrılış.

Tura Kahvaltılar, öğle, akşam yemekleri ve meyveler dahildir. İçecekler hariçtir. Yolcular tüm içeceklerini yattan tedarik edebilirler.

Not: Kaptanınız hava şartlarına göre tur programlarında degişiklik yapabilir.