E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08 - 0533 513 51 16

Nis- May: 420 €
Haz: 450 €
Tem: 510 €
Ağus: 510 €
Eylül: 450 €
Ekim: 420 €

Olimpos – Fethiye – Olimpos

8 Gün / 7 Gece Kabin Yolculuğu
Her Salı – Perşembe ve Cumartesi günleri
Hareket Saati: 10.30

Tur Detayları
1.Gün: Bu tura katılacak yolcular; Olimpostan kaldıkları Konaklama tesislerinden (sabah saat 10,00da) transfer araçlarımız ile alınarak ücretsiz olarak Demre/Çayağzı Limanı’na götürülürler. Başka bölgelerden olanakları ile Demre otogarına kadar gelen yolcular ise otogar’dan bizi telefon ile aramaları halinde servisimiz onları alarak yatın bulunduğu Demre Cayağazı limanına götürür. Yatın kalkış saati Demre/Çayağzı’ndan 14 sıralarındadır. Yat kalktıktan sonra 5 Çayı, akşam yemeği ve geceleme batık şehir Kekova bölgesinde herhangi bir koyda verilir (1.Gece).

2.Gün:Sabah erken Batık şehir Kekova ve Simena’nın önünden durmadan yavaşca geçilerek yolda uygun olan herhangi bir yerde yüzme molası verilir ve öğle vakti Kaş limanına girilir. Öğle yemeğinden ve yatın ikmalinden sonra Kalkan Fırnaz koyuna geçilir. Akşam yemeği ve geceleme burada yapılır (2.Gece).

3.Gün: Sabah çok erken çıkılarak 4 saatlik bir yolculuktan sonra kahvaltı zamanı Kelebekler vadisine gelinir. Kahvaltı ve yüzme molası verildikten sonra mersinli veya soğuk su koyunda öğle yemeği ve yüzme molası. Daha sonra St Nicolas adasında 5 çayı yüzme molası akşam yemeği ve geceleme yapılır (3.Gece).

4.Gün: Kahvaltı sonrası Tarzan koyuna gidilir yüzme molası verildikten sonra öğle vakti Fethiye limanına giriş yapılır. Geceleme Fethiyede yapılır.
5.Gün: yata yeni giriş yapan yolcuların işlemleri bitirildikten ve Liman başkanlığından da çıkış alındıktan ve sonra yaklaşık saat 10 – 11.00 arasında Fethiye yat limanından hareket edilir. Öğle yemeği ve denize girmek için Ölüdeniz’e gidilir. Rezervasyonlu yamaç paraşütü yapacak yolcular buradan alınarak yamaç paraşütü yaparlar (yattan transfer ücretsiz olup uçuş ücretini yolcular kendileri öderler). Adada gezinti akşam yemeği ve geceleme için tarihi Santi Nicholas adasına geçilir.Yamaç paraşütü yapmaya giden yolcular ise geç kalmışlar ise uçtuktan sonra buraya getirilirler (1.Gece).

6.Gün: Sabah çok erken güneş doğmadan St Nicholas adasından demir alınır ve 3 – 4 saat gibi uzun bir yolculuktan sonra Kalkan yakınındaki Fırnaz koyuna varılır. Kahvaltı denize girme molasından sonra Kaş’a hareket edilir. Kaş yat limanında öğle yemeği alışveriş ve ikmal, İç Sıçak koyu’nda yüzme molası akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

7.Gün: Kahvaltı ve yüzme molasından sora Batık şehir Kekova’ya hareket edilir. Kekova adasında durmak yasaktır onun için yat yavaş olarak ada yakınından geçerken yarısı deniz kenarında yarısı deniz içinde kalmış Likya harabeleri seyredilir. Ve hemen ada karşısında bulunan antik Simena köyüne geçilerek öğle yemeği verilir ve kaleye gezinti yapılır. Yemekten sonra Korsan mağarası gösterilerek Gökkaya koyuna geçilir. Burada denize girilebilir, ücret karşılığı su sporları da yapılabilir. Akşam yemeğinden sonra ise arzu eden yolcular sadece yat yolcularının gidebileceği Disco Smugglers Inn de eğlenebilirler. Disco ya gidiş ve dönüş disconun servisi tarafından ücretsiz yapılır (3.Gece).

8.Gün: Kahvaltı sonrası Demre Çayağzı mevkiinde Andriake limanında alargaya demir atılır ve Sabah saat 10 da yat turumuz tamamlanmış olur. Fethiye’ye geri dönecek veya Antalya’ya gidecek yolcuların Demre Otogarına kadar transferleri ücretsiz olarak yapılır. Otobüs ücretlerini yolcular kendileri öderler. Olimpos’a gidecek yolcular ise Çağağzında hazır bekleyen minübüs ile Olimpos’a taşınırlar. Yolda arzu edilir ise müze girişleri kendileri öemek üzere Myra, Antik Tiyatrosu, Kaya Mezarları ve Noel baba Kilisesine de uğranarak ,öğlenden sonra saat 3-4 sıralarında Olimpos’a varılır.

Tur’a Kahvaltılar, öğle, akşam yemekleri ve meyveler dahildir. İçecekler hariçtir. Yolcular tüm içeceklerini yattan tedarik edebilirler.
Not: Kaptanınız hava şartlarına göre tur programlarında degişiklik yapabilir.